Teknokar
yükleniyor...

KABLAJ

Aşağı Kaydır arrow right wight

TEKNO

KABLAJ

Teknokar Savunma ve Havacılık A.Ş. olarak; Deniz , Kara ,Hava ve Uzay sistemlerinde/platformlarında kullanılmak üzere sivil , askeri ve genel amaçlı kablajların, uzman mühendislerimiz, tecrübeli personelimiz ve teknik alt yapımız ile müşteri isterleri ve IPC-A-620 ve J-STD-0001 standartlarına uygun olarak tasarımını, üretimini ve testlerini gerçekleştirmekteyiz. Kabiliyetlerimiz kapsamında hassasiyet gerektiren birim içi küçük kesitli kablajlar başta olmak üzere platform üzeri yüzlerce metrelik dış ortam kablo takımlarını dahi üretilebilmekte ve dünya standartlarında geniş test altyapımız ile tasarlayıp üretmiş olduğumuz kablajların tüm test süreçlerini firmamız bünyesinde gerçekleştirmekteyiz.

Savunma, Havacılık ve Uzay sektöründe stratejik açıdan kritik, yüksek katma değerli ve küresel rekabet koşulları gereğince millî ve özgün olarak üretilmesi öncelikli olan ürün, sistem ve bileşenlerin üretilmesinde TEKNOKAR olarak en zorlu tasarımların üstesinden gelebilecek tecrübeye ve kabiliyetine sahibiz. 15 yılı aşkın sektörel deneyimimiz sayesinde; savunma, havacılık ve uzay sanayiine tüm hizmetlerimizi kalitemizden taviz vermeden, takvime uygun olarak maliyet ve performans dengesi ile sunmaktayız

Üretim alanımızda yer alan montaj hatlarımız, geçerli endüstriyel ve askeri standartlara uygun biçimde anti-statik deşarj (ESD) gereksinimlerini karşılamakta ve eğitimli personeller ile yönetilmektedir. Her kablo takımını standartlara uygun el aletleri ile üretiyor ve %100 kalite kontrol ve elektriksel test süreçleri ile kablajların fonksiyonelliğini garanti altına alıyoruz. Ayrıca; tasarlanan ve üretilen kabloların dokümantasyonu hiçbir detayı atlamayacak şekilde anlaşılabilir düzeyde basit ve dünya standartları düzeyinde hazırlanmaktadır.