Teknokar
yükleniyor...
KAYDIR
SCROLL

Teknoloji

Teknoloji

TEKNOKAR

Teknoloji

Türkiye’nin savunma, havacılık ve uzay sanayiine askeri standartlarda harness üretimi yapan seçkin şirketlerinden biri olan Teknokar, araştırma-geliştirme, üretim geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermekte ve sektöründe Türkiye’nin en gelişmiş, en fazla bilgi birikimine sahip olma yolunda çalışmaya devam etmektedir.

Dinamik ve yenilikçi yapısıyla Ar-Ge ve Ür-Ge birimi, yeni sistem ve ürün geliştirme faaliyetlerini yürütmektedir. Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayii sektöründe uzun dönemli rekabetçilik, yeni teknolojileri hızlı bir şekilde özümseme, mevcut sistemlerine entegre edebilme yetkinliğine bağlıdır. Günümüzde yeni ve kullanılabilir teknolojiler geliştirebilmek ve bunları pazarlanabilir hale getirebilmek büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, araştırma geliştirme ve üretim geliştirme faaliyetlerini kabiliyetli bir şekilde yürütebilmek Teknokar’ın en büyük önceliklerinden biri olmuştur.

Teknokar Ar-Ge ve Ür-Ge, sahip olduğu ekipman ve bilgi birikimini Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayiinin önde gelen firmaları için tasarım ve proje gerçekleştirerek günbegün geliştirmektedir.